Hera

RANDEVU ALINIZ
Falcı çevrimdışı ise randevu alarak falınıza baktırabilirsiniz.

Hakkımda:
Merhabalar ben Hera. 8 Yıldır Türkiyedeki hatrı sayılır uzman hocalardan eğitimini almış olduğum;Yaşam koçluğu,Reiki uyumlaması,Eft,Kuantum,Meditasyon koçluğu, Regresyon,Astrolojik danışmanlık. Katıldıım çalışmalar ve seminerlerden aldığım bilgilerle kendinizi çıkmazda hissetiğiniz anlarda şifanın size ulaşmasına , bazı durumlarda göremeğiniz farklı açılardan bakmanıza sebep olmak için buradayım şifa sevgi ve bilgi paylaştıkça güçlenir, karşımıza çıkan her kişi her olayın öğrencisiyiz:) Falınızda net ve açık sorular sormanız, doğum saati ve anne adınızı yazmanız bize daha kesin sonuçlar verecektir. Sevgiyle kalın.

 Sesli Yorum Yapıyor
 Görüntülü Yorum Yapıyor (Randevulu)
ROZETLERİM

Uzmanlarımıza, kahve fotoğraflarınızı buradan gönderdikten sonra, sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı veya isteğiniz üzerine ses kaydı olarak gelsin. Kartlı fallarda falcılar kendi kartlarını açmaktadır.

Randevu Al

Yorumlar

Ağzınıza sağlık, yüreğime ferahlık geldi sizi dinlerken. Dikkat etmem gereken, kendimde değiştirmem, dönüştürmem gereken konulardan da bahsettiğiniz için çok teşekkür ederim. Baktırmayı düşünen herkese tavsiye ederim.
9 Mayıs 2024
Yine çok şahane enerjili bir yorumlamaydi. Tüm sorularıma cevaplar verildi, çok teşekkürler^^ sadece yorumlamalar telefonla da olsa sesli mesaj şeklinde de olsa süre sorunu sebebiyle ne yorumlayan için ne de kullanıcı için yeterli olmuyor.. telefonla bakım kredilerine göre daha kalıcı olsun diye sesli bakım tercih ediyorum ama maalesef yorumcularim acele etme durumunda kalıyorlar hep.. enerji geçişi hususunda da bir sorun olarak görüyorum. Yoksa her şey harika ????
1 Mayıs 2024
Çok teşekkür ederim iyi kötü bana söylediğin için dürüstlük için haklisin da:) yine gorusucez
15 Ocak 2024
Hera Hanim gercekten icimi okuyorsunuz. Bu bile insana cok iyi geliyo. Benim hissettiklerimi, sizinde hissetmeniz görmeniz cok güzel.
13 Aralık 2023
Aylar önce söylediğini yaşadım ve gene geldim ağzınıza sağlık
3 Aralık 2023
Hera Hanım, yorumu ve ses tonu çok iyi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
2 Aralık 2023
Çok teşekkür ederim
11 Ekim 2023
o kadar güzeldi ki ilk sesi oynattigimda zaten sesi cok huzur verdi. yorumuna gelince her sey o kadar doğruydu ki kendime bile itiraf edemediğim her seyi söyledi kırmamak için kelimeleri özenle secmesi bana tebessüm ettirdi bu uygulamada bir baska yorumcuya baktırdıgım kahve falıyla da orantılıydı ikisi de aynı günğ tarif ettiler diye düsündüm heyecanla istedigim bölüm hakkında bilgi vermeme ragmen tamemej istedigim bölümü anlattı bana her sey cok güzeldi ilk faldan bagımlısı oldum ablamın diyebilirim
13 Eylül 2023
Sorduğum sorularla baktığı fal arasinda ilişki kuramadim yine de teşekkürler
8 Eylül 2023
Telefonu açmasını bekliyorum harikasın sen Hera
19 Ağustos 2023
Ah çok teşekkür ederim çok haklısınız emeğinize sağlık ????❤
8 Temmuz 2023
Çok teşekkürler dogruydu????
7 Temmuz 2023
Fal Sokağının en çılgın dehşeti vahşet, affeti devran bir uzmansın yemin senii...
6 Temmuz 2023
Sen inanılmazsın, bu nasıl bir ön görüdür. İnanamıyorum çok teşekkür ederim en kısa zamanda arıcam
6 Temmuz 2023
Hera hanım bitanem benim ya yorum için çok sağol kahve falında bile çok ayrıntili anlattı size en kısa zamanda su ve yildiznameyede gelecem çok beğendim
11 Haziran 2023
Dediklerini yaşayın yaşayın gelin ötesi mümkün değil
8 Haziran 2023
Hera lütfen online ol senin yorumların cok iyi söylediklerinin hepsini yaşadım keşke ilk söylediğinde dinleseydim seni
5 Haziran 2023
Çok beğeniyorum...harika yorumu var ve sürekli baktiriyorum....sürekli aynı şeyleri söylüyor olanların dışında içimi okudu!!... çok tsk ediyorum güzel enerjisi için ????
4 Haziran 2023
Çok cokkk iyi...ilk defa birisi gerçekten hissettiklerimi gördü...çok tsk ediyorum...doğruları açık açık söylediğiniz için!!
2 Haziran 2023
Hera hanım geçen sesli falinizi dinledim dedikleriniz çıktı iletişim olacak ama seni üzen bi iletişim olacak ve vazgeçeceksin bu kişiden dedin dogru çıktı
28 Mayıs 2023
Gene çok güzeldi resmen içimi okuyor çok teşekkür ederim ağzınıza sağlık
27 Mayıs 2023
İnanılmaz derecede iyi çok teşekkür ederim
26 Mayıs 2023
İlk defa baktırdım çok isabetli yorumları var mutlaka denemelisiniz
15 Mayıs 2023
Öncelikle harika harika bir yorumdu bayıldım Hera :) Daha müsait bir vakitte sohbet etmek için randevu alacağım. Evet bende üçüncü kişi etkisi var tam olarak dediğin gibi oldu, saf niyetle gelmediğini de belli ediyordu özellikle gece saatlerinde :) Olmadı onunla olduramadım. Tam olarak gerçeği söyledin. Seni tebrik ediyorum ve çokça öpüyorum :*
4 Mayıs 2023
Çok güzeldi enerjinize sağlık
3 Mayıs 2023