Ana Sayfa / Yorumcular/ Emir Çınar

En Yakın Uygunluk Takvimi

06 Ara 16:00

15 Dakika Telefonda Fal Yorumu

Emir Çınar

RANDEVU ALINIZ
Falcı çevrimdışı ise randevu alarak falınıza baktırabilirsiniz.

Hakkımda:
Merhaba! Ben Emir ÇINAR. Yıllardır spiritüel ve fal bilimleri hakkında kendimi devamlı geliştirmekteyim. Aklınıza gelecek her türlü fal bakımı yapmaktayım. Sizlere daha kaliteli bakım yapmak için artık Fal Sokağın'dayım. Kahve falından Tarot ve Katina falına geniş bir fal skalası ile, gerçekleri pembe tablo çizmeden duymak istediklerinizin yerine gerçeklerle yüzleşmeye hazırsanız doğru yerdesiniz!

 Sesli Yorum Yapıyor
 Görüntülü Yorum Yapıyor (Randevulu)
ROZETLERİM

Telefonda fal baktırmak için aşağıdaki YORUMCUYU ARA butonuna tıklar tıklamaz yorumcunuz sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
80 Kredi / DK.
Uzmanlarımıza, kahve fotoğraflarınızı buradan gönderdikten sonra, sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı veya isteğiniz üzerine ses kaydı olarak gelsin. Kartlı fallarda falcılar kendi kartlarını açmaktadır.

Randevu Al

Yorumlar

Bu kadar bana uyan bir yorum dinlememiştim. Mükemmelsiniz. Kibarlığınız için de çok teşekkürler ayrıca. Kesinlikle tekrar geleceğim. Teşekkür ederimm.
3 Kasım 2023
Yaşadığım çag yine üzdü ama sen mükemlsin emir bey
28 Eylül 2023
Tesekkurderim ????
23 Ağustos 2023
Üç kart la bile öyle yorumlar yapıyor ki sizin birşey anlatmaniza gerek kalmıyor denk geldigim en iyi katina yorumcusu çok tskler
20 Ağustos 2023
Ya inanın saskinlikla dinliyorum katina mutlaka baktirin
20 Ağustos 2023
Mutlaka katina baktirin çok çok guzeldi ❤️
16 Temmuz 2023
Selam emir guzel yorumlarin icin tesekkur ederim sadece o kiza karsi duygulari var mi ona da bakmani dilerdim, bahsettigim bakimi 1 hafta sonra evime dondugumde yapabilirim randevu alirim tesekkur ederim
25 Haziran 2023
Teşekkür ederim Zonguldak Meral inanılmaz keyif aldım bakımın dan ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
17 Haziran 2023
Teşekkür ederim birtenemmm iyi yürekli falcım. Ağzına sağlık❤
17 Haziran 2023
Siz varya mükemmelsiniz gerçekten yine şoklar içinde dinledim. Eski eşimin evet büyük psikolojik problemleri var kafasında kuruyor sürekli aşırı şüpheci ve siz yine nokta atışı yaptınız şizofren gibi diyerek.. Sağlık anlamında dediğiniz noktaya da dikkat edeceğim. Bu ara çok halsizlik var üstümde yine bir kan değerlerime baktırayım. Ve kronik bir karın ağrım var geçmeyen belki de ona değindiniz ama onca doktora gittim hiçbir sebep bulunamadı maalesef ve en büyük korkum da bu ağrımın altından hiç ummadığım bir şeyin çıkabilecek olması ihtimali.. Onun dışında dediklerinizi de dikkate alacağım. Açıkçası boşandığım kişi beni biraz korkutuyor siz de biraz beni bu şekilde konuşunca korkuttunuz kendine bir şey yapmayı geçtim bana da bir zararı olur mu diye umarım olmaz. Kahve falı da hemen göndereceğim :) Size o kadar güvendim ki hiç tereddütsüz su falı yollamak geldi içimden iyi ki de yollamışım.. Tekrardan görüşmek dileğiyle. Ve çok geçmiş olsun size de!
28 Mayıs 2023
Yaaaa bu nasıl yorumdur ağzım açık dinledim resmen nokta atışları yaptınız. Bence kesinlikle bu sitede ki en en iyi fal bakan kişi siz olabilirsiniz. Hepsi doğruydu dediklerinizin ve hiçbir bilgi vermediğim halde..Tekrardan teşekkürler. Yine geleceğim!
22 Mayıs 2023
Evet kardeşim var dediğiniz gibi. Teşekkür ederim güzel bir yorumdu
22 Mayıs 2023
Çok güzel,açık ve doğru bir yorumdu ...Teşekkür ederim mükemmelsiniz
22 Mayıs 2023
Ne diyebilirim ki... İş yerinde uğramış olduğum haksızlıktan, Partnerimin tutum ve davranışlarına, isminin içinde olduğunu söylediğiniz harflere kadar hepsi doğru. Her bir dakikayı onaylayarak dinledim. Kalbinize, niyetinize ve enerjinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarını sabırsızlıkla bekliyorum.
7 Mayıs 2023